הצהרת נגישות

אנחנו בנכס תל אביבי מחוייבים ופועלים למען קידום הנגישות על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים להשתמש במגוון השירותים שאנו מציעים לכלל לקוחותינו וליהנות מהם, הן באתר האינטרנט שלנו והן במשרד.

כעשרים וחמישה אחוזים מהאוכלוסייה במדינת ישראל נתקלים בקשיים בנגישות לאינטרנט. בעלי לקויות ראייה, שמיעה, אנשים שסובלים ממוגבלות בפן המוטורי, אנשים שסובלים מפגיעה שנובעת מהגיל השלישי ועוד.

כדי שנוכל לספק שירות אופטימלי, מקצועי ונגיש לאוכלוסיות השונות, ביצענו את ההתאמות הנדרשות באתר האינטרנט שלנו, והטמענו את כללי הנגישות ככל האפשר, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות בישראל, תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013 (סימן ג’: שירותי האינטרנט).

ההתאמות שבוצעו באתר נבדקו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ביותר: Google Chrome, Firefox, Explorer 9 ומעלה. השקענו בכדי להבטיח שהאתר יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד. אנו מעמידים לרשותכם רכיב נגישות. ניתן להפעיל את תפריט הנגישות באמצעות לחיצה על סמל תפריט הנגישות שמופיע בשולי הדף.

למען הסר ספק: אנחנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסיה, לרבות אנשים עם מוגבלות וצרכים מיוחדים. יש לציין כי על אף מאמצינו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ותיתקלו באיזורים שטרם הונגשו. במידה ונתקלתם בקשיים בגלישה באתר, או בצפייה בתוכן המופיע בו, אנו מתנצלים על כך, ונשמח מאוד כי תפנו את תשומת ליבנו לצורך טיפול בנושא בהקדם האפשרי. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום הנגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות: לי ירמיהו
דוא”ל leeyermi@gmail.com
טלפון 052-2842767

על מנת שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, בבקשה לצרף פרטים מלאים ככל שאפשר:
תיאור הבעיה
מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
באיזה דף גלשתם?
סוג וגרסה של הדפדפן
מה מערכת ההפעלה
מה סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם בכזאת)